Troja si v dramatickém závěru nechala vzít 3 brankové vedení.

golaso

Hráči A-týmu jeli do Kunratic nabuzeni dobrými výkony z předchozích zápasů. Přesto, že se do sestavy vrátil kapitán Zubatý, věřili všichni v nadějný výsledek. V sestavě oproti minulým zápasům došlo k jediné změně, pro indispozici Hanuše nastoupil na levé záloze právě kapitán Zubatý.

Sokolové začali lépe než soupeři z Kunratic, nicméně jako první udeřil soupeř. Troja dále hrozila, především ze standardních situací. Po jednom precizně zahraném rohu Tády vyrovnal Šany. Bohužel pro Troju se Kunratice po přesném zakončení na zadní tyč opět dostaly do vedení.

Po poločasovém Turšnerově fénu na hřiště vstoupila nová Troja. Jedním z faktorů byl i fakt, že se do té doby nevýrazný Ratmír přesunul z levého kraje zálohy na pravý. A právě z této strany zahájila Troja velkolepý obrat, nejprve se v 50´ prosadil nejlepší střelec týmu Veselý (9 gólů). Hlavní kanonáda jak z Čajkovského slavnostní předehry 1812 započala v 71´ kdy se po centru PAUŘÍKA!!! Prosadil Zubatý (Jednalo se o první prokázanou asistenci Pauříka v A třídě) následně po centru Zubatého se netradičně nohou prosadil nejlepší trojský hlavičkář Táda a pátou branku a předpokládaný hřebíček do rakve zasadil po hezkém sólu kapitán Zubatý.

Kunratice však nesložili zbraně a vzájemným hecováním, které spočívalo v nadávání si do pohlavních údů zahájili veleobrat, který nastartoval v 82´ nejlepší střelec Kunratic Tomáš Vala (16 gólů). Následně se z penalty prosadil gólman domácích Řezáč. Jednalo se o Potokovu 17 nechycenou penaltu v řadě. A v 90 minutě se prosadil střelou ze 30 metrů Hajduch. Domácí fanoušci, kteří měli nastudovaného soupeře slavili gól už když byl míč teprve na velkém vápně.

Áčko se evidentně nepoučilo ze zápasu Prvního týmu, který zkušeně o den dříve nastřílel 6 branek aby nedošlo k podobnému dramatu.